Lajmi

Lajmi смотреть последние обновления за сегодня на .

Aferdita Demaku - LAJMI I HIDHUR (Official video 2020)

2887400
15546
1268
00:05:33
02.10.2020

LAJMI I HIDHUR Kishim qenë të lumtur e se kisha ditë Derisa lajmi i hidhur m'erdhi krejtë pa pritë Ajo fjalë e randë në vesh më ka mbetë Njeriu më i dashur paska ndërruar jetë Ah lajmin e hidhur që mora për ty M'u dukë edhe bota atë ditë mbrapsht u kthy Nga dashnia e madhe, frikën t'a kam pas Se do t'vjen kjo ditë e ty mos me t'pas Oh sa randë qenka pa ty me jetu Mos me mujt edhe njëherë me t'përqafu Ref. Tash e jetoj jetën se duhet me jetu Kujtimet me ty s'po muj me i harru Buka nuk ka shije, lulet nuk kanë erë S'po m'qetësohet shpirti as dimër as verë Në vendin e fundit ku kam nejt me ty Më kthehet koka vet e t'kërkoj me sy Se ty t'kam dasht fort, kam pas lidhë marak Ah qysh s'na la Zoti m'u knaqë edhe pak Veç një shpresë e fundit, mua po më mban Të iku nga kjo botë e ty të vij pranë Fotografisë tande për çdo ditë i flas Herë me lotë në sy, herë me buzë në gaz Por ti gjithmonë njejtë, as qehre nuk lunë, Çysh s'ma kupton zemrën që aq shumë po vunë Për çdo natë në andërr si t'i mbylli sytë Më del ftyra jote, më vjen zani yt Flas me ty e knaqem sikur me kanë gjallë Po kur po m'del gjumi, zemrën po ma kallë Ah po u digjka shpirti, e s'paska çka ban Kush e ka provu, veç ai m'a beson Ref. Dy data për ty s'po muj me i harru Njërën kur ti linde, tjetrën kur ke shku Për ditëlindjen tande, forcën ku ta marr Lulet e urimit t'i sjellë përmbi varr Runi njerëzit e shpirtit sa i keni pranë vetës Rrini bashkë e knaquni çdo minutë të jetës Mos t'ju mashtroj jeta, mos t'ju mashtroj bota Se pa njerëz te shpirtit tjerat janë të kota Po knaquni me ato që Zoti ju ka dhan, Se mund t'vij një ditë, ta provoni fatin tonë. Tex:Milaim Islami Muz&Ork:Miti Geci Hair & Make Up:Studio Tafa Video:Mproduction Follow Aferdita Demaku on... FB: 🤍 IG: 🤍 Subscribe: 🤍 © & ℗ Aferdita Demaku & All Rights Reserved

Lajmi i fundit -Arrestohen dy persona për vrasjen e Liridona Murselit

7256
12
4
00:01:11
01.12.2023

🔴 Lajmet 18:30 - 01.12.2023

Edicioni Informativ, 01 Dhjetor 2023, Ora 15:00 - Top Channel Albania - News - Lajme

62502
143
9
00:29:01
01.12.2023

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #EdicioniInformativ#News#TopChannel

شيرين اللجمي - هاولالا - Chirine Lajmi - Hawlala

22455766
107465
3390
00:05:06
11.07.2020

composition Aziz hadeji lyrics Aymen rahmeni Music arrangement : Marouen zaïdi Artist Manager Maghna : Mohamed Hedi Jelassi Artist assistants Mahdi kamel Boutheina Majdoub Mixing Marouen zaidi Mastering: Nasreddine haddad Instruments: Med Amine Bouaziz (Solo Bendir) Amine El Ayédi (Solo Mezwed) Amir Ben Slama (Solo Darbouka) Mahrez Msalmi (Solo Tabla) Photographe : Seif houas Acteur : Kais Bennour Cast BY : marwen Landolsi Aymen moknessi Malek tebourski safoene Marrakchi Makeup & Hair : Espace Maram Dressed By : Espace Maram Enzo shoes Camera: Iheb Belhaj Drone : Rayen Bedoui Editing & Coloring: Iheb Belhaj Stylist Ammal agerbi Special Thanks To : Haythem abidi Samar Triki Malek jellassi Naoufel Ramedi (clavier) Baha Hjaiej ( Bass et accompagnement) Amine Ben Aoun (Violon) Rami Mejri (Violon) Kotaiba Rahali (Nay) (naï) Chawki Kifeya (Contrebass) Abir Cherif (Kanun) Percussion : Mahmoud Jebabli (Batterie) Hassen Ghasmi (Doff) Anis Ben Saïd (Doff Mehdi Zouaoui (Darbouka) Ahmed Mathlouthi (spd) Troupe Dandana Carthage Troupe mezwed: AbdElMajid El khadri (Mezwed) Yassine El hajji (Darbouka) Akrem Ghadhab Mahmoud Neyli Karime El Mejri Belgaceum Edaâjji (Zokra) Sonorisation Lassad Haddad

شيرين اللجمي - علاش نلوم - Chirine Lajmi - 3lech Nloum

73722817
605693
44390
00:05:25
30.08.2019

Instagram : 🤍 Abonnez-vous ❤️💚 شيرين اللجمي علاش نلوم تراث جزائري ❤️❤️ توزيع : حمدي المهيري ناي و كوَله : صليح الجبالي طبله : أحمد بحري ادارة الاعمال : هادي الجلاصي تصوير : ايهاب بالحاج مونتاج : ايهاب بالحاج وعلاش انلوم يا لا لالي يا لا وعلاش انلوم ويا محلاها العشرة يا لوكان اتدوم يا لا لالي يا لا والعشرة كي تهون يا و ليلة الاثنين يا لا لالي يا لا برنوصو على ظهرو يا يا لا لالي يا لا برنوصو على ظهرو وقلي ما تبكيش كل واحد وزهرو يا لا لالي يا لا والعشرة كي تهون يا خاتم صبعي يا يا... يا لالالي يانا فيه زوز قلوب يا... يا لالالي يانا فيه زوز قلوب يا والأول زهري والثاني المكتوب يا... يا لالالي يانا والعشرة كي تهون يا و ليلة التلاث يا لا لالي يا لا هاو ذبحوا لكباش يا لا لالي يا لا يا وذبحوا لكباش هو بات متعشي وانا نبات بلاش يا لا لالي يا لا والعشرة كي تهون وسمعت تزغرط يا لا لالي يا لا يا قالو عرس لا لالي يا لا يا قالوا عرس فلت الكأس من يدي يا وطاح اتهرس يا لا لالي يا لا والعشرة كي تهون يا و ليلة الخميس يا لا لالي يا لا جاني صعبو محني يا لا لالي يا لا جاني صعبو محني وقلي ما تبكيش نطلقها ونولي يا لا لالي يا لا والعشرة كي تهون يا خاتم صبعي يا يا... يا لالالي يانا ليّه على ليّه يا... ويا لالالي يانا ليّه على ليّه يا هو كتب صداقو ونا كوتني الكيّه يا يا... يا لالالي يانا والعشرة كي تهون ويمه ريته صدفه يا ولا لالي يانا وجت العين في العينا ويلالالي يانا وجت العين في العينا جت العين في العينا ويا ونڨعد هكا ولا زواج الهنا يا... يا لالالي يانا والعشرة كي تهون

شيرين اللجمي - المحفل -Chirine Lajmi - Elmahfel

24050871
108796
3324
00:06:19
20.04.2019

الكلمات (تراث) مبارك هالعرس الليلة يدوم فرحا وزهوا الي جاتا من كل قبيلة حتى الحفالاتا يا محفل جيتك متعني والسالف والكف محني رني يا ڨرجومه رني ڨدام الخالة هي تزغرط وانا نغني لطلوع النجماتا فرحولي ياحبابي جمله يانهار المبروك عليا طلبت المولى وربي عطاني فرحانه وايامي هنيه فرحانه وفي يدي الحنه راني لحڨت ما نتمنى وهاااااااااااااااااااي رني لحڨت ما نتمنى ربي كريم وناب عليا وهااااااااااااااااااااااي راني لحڨت ما نتمنى ربي كريم وناب عليا توا وين اتريح قلبي يالا لا اه يا لا لا حطيت الغالي في جنبي يالا لا اه يا لا لا يا سعدودي وين لقيتا يلا لا لا اه يا لا لا هو صغير وانا حبيته يا لا لا اه يا لا لا الصراحه راحه خدودك زي التفاحه ان شاء الله يجيك نصيبك وتعيشي مرتاحه ان شاء الله يجيك نصيبك وتعيشي مرتاحه يا لا لا واه يا لا لا يا لا لا واه يا لا لا مولى الفرح يوسع بالا يا لا لا واه يا لا لا ان شاء الله سعدي يغلب سعدا يا لا لا واه يا لا لا ما نڨعد هجاله بعدا يا لا لا واه يا لا لا يا شراب حليب الناڨة يا لا لا واه يا لا لا ان شاء الله الغالي ما نشتاڨا يا لا لا واه يا لا لا يا شراب حليب الحكه يا لا لا واه يا لا لا ان شاء الله حبي يڨعد هكا يا لا لا واه يا لا لا العزوزة ترڨد مالعشرة يا لا لا واه يا لا لا خليها ترڨد للعشرة يا لا لا واه يا لا لا يا لا لا اش هالنوار يا لا لا واه يا لا لا عال يمين و عال يسار يا لا لا واه يا لا لا يا لا لا واه يا لا لا يا لا لا واه يا لا لا يا لا لا واه يا لا لا يا لا لا واه يا لا لا Like On Facebook : 🤍 Follow On Snapchat : chirinelajmii Follow On Instagram :🤍 Subsribe On Youtube : 🤍 Cast: Chirine Lajmi Hadil taher Sourour Hosni Hajer lassoued Ilyes Mhamdi Ali Bouabid Hsiss Jamila Noura Ben Dokhan Marwa Boubguira Artist Manager : Mohamed Hedi Jelassi Arrangement: Mohamed Rezgui (Rezgos) Recording & Mixing: Studio Ayoub Rihane Djerba Mastering: Naoufel Chaouch VIP Sound Studio Percussion: Radhwen Badarjah Bassem jridi Nay: Mohamed Ben Salha Zokra: Dola Choral: Troupe Moufida el Marsaouia Djerba Hairstyle : kaouther Adouli Makeup : Souad Adouli Dressed By : Tayssir Lassoued (La Couronne) Making of: Iheb Belhaj Camera: Ghassen Saada Iheb Belhaj Editing & Coloring: Ghassen Saada Thanks To : Samar Triki Jilani Zerria (dar jilani arts et métiers djerba) Achraf Ben Younes Directed By: MON3OM-DMC

Lajmi i fundit: KFOR-i arrin në Bare

33293
75
19
00:00:18
14.06.2023

Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

Lajmi fundit! Si policia arrestoi një nga agresorët serbë???

28898
73
14
00:00:19
24.09.2023

#now #EsmeraldaMulaj #politike #aktualitet #euronewsalbania #intervista Programi Euronews Now me ESMERALDA MULAJ do të paraqesë lajmet më të rëndësishme nga Shqipëria, Kosova dhe Maqedonia e Veriut nëpërmjet raportimit drejtpërsëdrejti duke pasqyruar dhe përditësuar lajmet që shikuesit kanë ndjekur gjatë ditës apo të lajmeve të ditës në vijim. Ndiqni faqen tonë zyrtare të internetit 🤍 për t’u informuar mbi lajmet kryesore nga vendi, rajoni dhe bota. Abonohuni në kanalin tonë në YouTube: 🤍 Na ndiqni në Instagram: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍

ميسالش قوله شيرين اللجمي - Sherine Lajmi Miselch Goulah

47866714
172725
5642
00:04:58
07.08.2017

ميسالش قوله شيرين اللجمي - Sherine Lajmi Miselch Goulah ميسالش قوله ولا بوك يقوله وامي ماتقولش لا بابايا وعرفاتا علي سنة رسول الله سهرية وهيلولة الحنة الليلة الاولى واصوات الزغراطة اعزم واكرم ناسكم كيف ما يكونو اعراسكم تجيني شروطي وافية نخرج نجري حافية بسمة مني دافية من القلب ودقاته يا لا لا لا لا لا و يا لا لا وامي ماتقولش لا بابايا وعرفاته الحنة عليا تواتي ويحنولي خواتي و تتبدلي حياتي ويقولو هناتا جيب الخيل الباهية في مرواحي شاهية عيني تبدى زاهية احساس وورثاته و يجوني بنات عمي هوكا هما دمي وتوغريطة امي عرسي الي حمياتة جيب الجحفة العالية في غرغور القايلة كان عليكم غالية يقولو وصلاته عرسي سبعة ليالي ويجوني بنات خالي الكسوة يجيبوهالي وتنوظ الزغراطة امو فرحت بيا ماتحملش فيا الي نطلب ليديا يجيني في لحظاته ميسالش قوله ولا بوك يقوله وامي ماتقولش لا بابايا وعرفاتا علي سنة رسول الله سهرية وهيلولة الحنة الليلة الاولى واصوات الزغراطة اعزم واكرم ناسكم كيف ما يكونو اعراسكم تجيني شروطي وافية نخرج نجري حافية بسمة مني دافية من القلب ودقاته يا لا لا لا لا لا و يا لا لا وامي ماتقولش لا بابايا وعرفاته الحنة عليا تواتي ويحنولي خواتي و تتبدلي حياتي ويقولو هناتا جيب الخيل الباهية في مرواحي شاهية عيني تبدى زاهية احساس وورثاته يا لا لا لا لا لا و يا لا لا وامي ماتقولش لا بابايا وعرفاته و يجوني بنات عمي هوكا هما دمي وتوغريطة امي عرسي الي حمياتة جيب الجحفة العالية في غرغور القايلة كان عليكم غالية يقولو وصلاته يا لا لا لا لا لا و يا لا لا وامي ماتقولش لا بابايا وعرفاته عرسي سبعة ليالي ويجوني بنات خالي الكسوة يجيبوهالي وتنوظ الزغراطة امو فرحت بيا ماتحملش فيا الي نطلب ليديا يجيني في لحظاته يا لا لا لا لا لا و يا لا لا وامي ماتقولش لا بابايا وعرفاته * كلمات : صحبي شعير الحان : رضا شعير توزيع : مختار الكبسي

LAJMI I FUNDIT

254446
258
9
00:00:28
13.10.2018

Radio Television of Kosovo is the public service broadcaster in Kosovo. RTK operates five TV channels and two radio stations broadcasting a diverse programming of news, entertainment and four 24-hour television services broadcasting on terrestrial and satellite networks. Published by: OnAir.fm RTK Web: smarturl.it/RTKLive Copyright - RTK and OnAir.fm

Lajmi i fundit! Policia mësyn në kampin e muxhahedinëve. Gazetarja jep detajet

4350
7
0
00:03:40
20.06.2023

#now #EsmeraldaMulaj #politike #aktualitet #euronewsalbania #intervista Programi Euronews Now me ESMERALDA MULAJ do të paraqesë lajmet më të rëndësishme nga Shqipëria, Kosova dhe Maqedonia e Veriut nëpërmjet raportimit drejtpërsëdrejti duke pasqyruar dhe përditësuar lajmet që shikuesit kanë ndjekur gjatë ditës apo të lajmeve të ditës në vijim. Ndiqni faqen tonë zyrtare të internetit 🤍 për t’u informuar mbi lajmet kryesore nga vendi, rajoni dhe bota. Abonohuni në kanalin tonë në YouTube: 🤍 Na ndiqni në Instagram: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍

شيرين اللجمي - المتغرب - Chirine Lajmi - EL METGHAREB

340498
1120
145
00:03:45
14.09.2023

Chirine Lajmi - El Metghareb - شيرين اللجمي - المتغرب ما ترقدش الليل عيوني ونسهر نبكي بالساعات مشغولة وشغلوني ظنوني كيف تتغطّى وكيف تبات ونحلم يا وليدي هزّوني إنـــادي وليدي إيدك هات طراف أصباعك ما وصلوني يا بعيد عليا مسافات المتغرّب يا وليدي دوني المتغرّب يضحك هيهات تصوّر لُو كانه دفنوني وفاتك عمري وعمرك فات ولا تصوّر كان يجوني يجوني يقولوا وليدك مات أمّك هالليام رموني والدنيا تجري لحظات ظهري وأركابي وجعوني وعيني خلي عزاها سكات روّح روّح يا مضنوني روّح يزّي الخبزة وفات Directed By Chirine Lajmi & Mohamed Mighri Lyrics & Melodies By Ridha Chairi Arranged By Marouen Zaidi Violins Mohamed El Gharbi & Youssef Belhani & Outail Maaoui & Hamza Obba & Houssem Turki Alto Mohamed El Gharbi & Youssef Belhani Nay & Kawala Hsin Ben Miloud Oud Bechir Gharbi Mixing & Mastering Marouen Zaidi Actor Salwa Mohamed & Mohamed Kolsi & Mohamed Kacem Photo Director Mohamed Mighri Camera Operator Mohamed Mighri Focus Puller Mohamed Kacem Camera Asst Hanen Lassoued Lighting Youssef Ouni & Omar Daoued Assistant Director Skander Lahzemi Editing Chirine Lajmi Color Grading Seif Trabelsi Graphic Designer Lamjed Guiga Set Assistant Ahmed Drissi & Boutheina Majdoub & Iheb Hajd Ali & Mustafa Majdoub Stylist Ammall Agrebi Makeup Mariem Bouzidi Studio Lassaad Haddad Team Cast M&M Casting Decor Ahmed Tizie Special Thanks Downtown Lounge & Pizza Slice

LAJM I FUNDIT! 45 të arrestuar nisen me autobus drejt Tiranës! I rrethon policia!

26624
48
0
00:07:22
29.06.2023

#now #SidorelaGjoni #politike #aktualitet #euronewsalbania #intervista Programi Euronews Now me Sidorela Gjoni do të paraqesë lajmet më të rëndësishme nga Shqipëria, Kosova dhe Maqedonia e Veriut nëpërmjet raportimit drejtpërsëdrejti duke pasqyruar dhe përditësuar lajmet që shikuesit kanë ndjekur gjatë ditës apo të lajmeve të ditës në vijim. Ndiqni faqen tonë zyrtare të internetit 🤍 për t’u informuar mbi lajmet kryesore nga vendi, rajoni dhe bota. Abonohuni në kanalin tonë në YouTube: 🤍 Na ndiqni në Instagram: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍

شيرين اللجمي - ڨلبي يدڨ يدڨ - CHIRINE LAJMI - GALBI YDOG YDOG

3031052
11723
413
00:04:45
27.05.2023

شيرين اللجمي - ڨلبي يدڨ يدڨ - CHIRINE LAJMI GALBI YDOG YDOGWRITTEN BY RIDHA CHAAIR ELMOULDI BEN AMOR COMPOSED RIDHA CHAAIR ARRANGER MAROUEN ZAIDI MIXING MASTERING MAROUEN ZAIDI NAY HUSSIN BEN MILOUD CORAL HEND BJAOUI & SALWA BEN YOUNES TURQUIE CAMERA OPERATOR IHEB BELHAJ MANDO AHMED DRISSI TUNISIE CAMERA OPERATOR CHAHID JLALIA SET PHOTOGRAPHER WALID SAAID EDITING CHIRINE LAJMI COLOR GRADING AHMED DRISSI MAKEUP ESPACE MARAM ASSISTANTS BOUTHINA MAJDOUB LOUJAIN DRIDI SPECIAL THANKS ROTA BALAT COFFEE ABDOU ALLAH AMINE AHMED MAHMOUD ABDL_B

LAJMI I FUNDIT/ Të shtëna me armë në Laknas, 1 person i vrarë dhe 1 i plagosur (30.11.2023)

929
2
1
00:06:16
30.11.2023

LAJMI I FUNDIT/ Të shtëna me armë në Laknas, 1 person i vrarë dhe 1 i plagosur. Raporton gazetarja, Bleona Sari Për më shumë informacione vizitoni: 🤍 Subscribe "Syri Tv" në YouTube Like Syri Tv në Facebook: 🤍 Like Syri.net në Facebook: 🤍 Follow syri.tv në Instagram: 🤍 #SyriTv #LajmiFundit #Laknas #Vrasje

Edicioni Informativ, 28 Nëntor 2023, Ora 15:00 - Top Channel Albania - News - Lajme

43366
171
8
00:28:14
28.11.2023

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #EdicioniInformativ#News#TopChannel

Chirine Lajmi - Jarrabtech ? - جرّبتش ؟ شيرين اللجمي

1987735
22651
862
00:03:30
31.08.2020

جربتش مرة وانتي غاطسة تعوم في بكاك الي خلاك بالغصّة مصيرو يتمناك كي يشوفك تنجح وتفرّح قلبوا القاسي يتجرّح ماتبقالوا حتى ثنية بش يلعب بهواك وانتي جرّبتش مرة تكون معاها 5/5 تعمل الي تحب وتحب شكون الي يستناك غايب بايع يوم شدتها و تستنى في وحدتها ملا اتهنى حبيبك طار و مش بش يستناك لا ماجربت نأكدلك ما جربتش ماذقت مرار في قلبك وما تعذبتش ماتخبي عين الشمس وما تكذبش الي هان عليك غدوا مكتوبوا مايهون تره جرّبتش مرة وانتي غاطسة تعوم في بكاك تتذكر واحد حبّك عمرو ما ينساك طالب قلبك غير يروف ومايهموا في ظروف وانتي لوّحت الي حبّك وتبّعت هواك ناس بكري قالوا حب الي حبّك في قفاك ماتعشق واحد يكذب خيروا ما وراك ينسى صبرك الي صبرت ليلك الي عديتوا وصرت تتمنى يهز تليفون ويسمع صوت بكاك Music arrangement : Marouen zaïdi composition & lyrics Aziz hadeji Artist Manager Maghna : Mohamed Hedi Jelassi Artist assistants Mahdi kamel Boutheina Majdoub Samar Triki Mixing Marouen zaidi Mastering: Nasreddine haddad Makeup & Hair : Espace Maram Dressed By : Espace Maram Enzo shoes Camera: Iheb Belhaj Drone : Rayen Bedoui Editing & Coloring: Iheb Belhaj Stylist Ammal agerbi graphic designer hassen yahyaoui

Chirine Lajmi - 3RAF 5 9ABLI - شيرين اللجمي - عرف 5 قبلي

8795769
44776
1000
00:03:30
24.06.2021

#Jémi_Prod #CHIRINE_LAJMI2021 Produced By : Jémi Prod Directed By : Chirine Lajmi Composed & Written By : Hammouda Fallah Arranged By : Mohamed Rezgui (Rezgos) Mixing : Mohamed Rezgui (Rezgos) Mastering : Naoufel Chaouch VIP Sound Studio Coral : Intissar Saadaoui Afrah Radhouani Khaoula Ettaouss Taisir Zmait Artist Assistant : Boutheina Majdoub Iheb Hadj Ali Actor : Iyadh Mathlouthi Camera Operator : Walid Saïed Rayen Elbedoui Chahid Jlalia Editor : Chirine Lajmi Color Grading : Mohamed Jlalia Photographer : Walid Saïed Stylist : Espace Maram Henda Aouami Afef Chograni MakeUp & Hair : Espace Maram Casting : M&M Special Thanks To : Marwen Landolsi Rayen Dridi Iheb Belhaj Chakira Manai Sabrine Jabberi Ghofrane Weslati Janna Dar Boumakhlouf Mohamed Ben Atig Kais Mrabet Moetez Jlalia Skander Arroum Ahmed Mrabet

Lajmi i fundit/ PS "mbyll dyert" për Asamblenë, zbardhen detajet

4065
11
5
00:07:17
26.07.2023

#now#EksiolaShehu#lajmifundit #euronewsalbania Euronews Global Weekend me Eksiola Shehu do të paraqesë lajmet më të rëndësishme nga Shqipëria, Kosova dhe Maqedonia e Veriut. Aktualiteti politik dhe debatet e nxehta qe ofrohen jane pjesa thelbesore e dites. Krimi ne vend dhe ekonomia gjithashtu kane nje hapsire te dedikuar si nje nga shtyllat kryesore te ketij orari, pa lene pas sportin dhe showbizz qe i japin ngjyra dites dhe programit. Ndiqni faqen tonë zyrtare të internetit 🤍 për t’u informuar mbi lajmet kryesore nga vendi, rajoni dhe bota. Abonohuni në kanalin tonë në YouTube: 🤍 Na ndiqni në Instagram: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍

Lajmi fundit! Tensione në Laç

1650
2
0
00:00:57
15.05.2023

#now#IlirKazaferi #euronewsalbania Euronews Now me Ilir Kazaferi do të paraqesë lajmet më të rëndësishme nga Shqipëria, Kosova dhe Maqedonia e Veriut. Aktualiteti politik dhe debatet e nxehta qe ofrohen jane pjesa thelbesore e dites. Krimi ne vend dhe ekonomia gjithashtu kane nje hapsire te dedikuar si nje nga shtyllat kryesore te ketij orari, pa lene pas sportin dhe showbizz qe i japin ngjyra dites dhe programit. Ndiqni faqen tonë zyrtare të internetit 🤍 për t’u informuar mbi lajmet kryesore nga vendi, rajoni dhe bota. Abonohuni në kanalin tonë në YouTube: 🤍 Na ndiqni në Instagram: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍

Santianës i kumtohet lajmi se partneri i saj ka refuzuar të çojë mesazhin e tij

54312
137
48
00:00:45
01.12.2023

#bbvk2 #bbvipks #bigbrother #bigbrothervip #bigbrothervipkosova #bigbrotherkosova #bigbrothervip #klankosova #artmotion Kanali zyrtar i Big Brother Vip Kosova nga Klan Kosova dhe Artmotion. Follow Big Brother VIP Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 • TIK TOK: 🤍

Edicioni Informativ, 01 Dhjetor 2023, Ora 19:30 - Top Channel Albania - News - Lajme

33696
114
3
00:29:57
01.12.2023

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #EdicioniInformativ#News#TopChannel

Main Agar Saamne | Dino Morea | Bipasha Basu | Abhijeet | Alka Yagnik | Bollywood Wedding Song

81839030
405018
5819
00:05:17
15.10.2021

Song Credits: Song: Main Agar Saamne Movie: Raaz Singer(s): Abhijeet & Alka Yagnik Music Director: Nadeem - Shravan Lyricist: Sameer Movie Cast & Crew: Producer: Tips Films & Mahesh Bhatt Director: Vikram Bhatt Cast: Bipasha Basu, Dino Morea, Malini Sharma & Ashutosh Rana Song Lyrics: Main Agar Saamne Aa Bhi Jaaya Karoon Laazmi Hai Ki Tum Mujhse Parda Karo Apni Shaadi Ke Din Ab Nahin Door Hai Main Bhi Tadpa Karoon Tum Bhi Tadpa Karon Bada Mushkil Hai Yeh Mera Dil Hai Bada Mushkil Hai Yeh Mera Dil Hai Tum Hi Kaho Kaise Mein Chup Rahoon Tum Agar Samne Aa Bhi Jaaya Karon Laazmi Hai Ki Main Tumse Parda Karo Apni Shaadi Ke Din Ab Nahin Door Hai Main Bhi Tadpa Karoon Tum Bhi Tadpa Karon Bada Mushkil Hai Yeh Mera Dil Hai Bada Mushkil Hai Yeh Mera Dil Hai Tum Hi Kaho Kaise Mein Chup Rahoon Tum Agar Samne Aa Bhi Jaaya Karon Laazmi Hai Ki Main Tumse Parda Karo Satane Ke Manane Ke Yeh Din Hai Aazmaane Ke Zara Samjha Karo Dilbar Tumhe Meri Kasam Yehi Meri Hai Majboori Sahi Jaaye Na Ab Doori Mera Kya Haal Hai Kaise Bataaon Sanam Zameen Hogi Gagan Hoga Tera Mera Milan Hoga Main Agar Tum Se Nazren Milaaya Karon Laazmi Hai Ki Tum Mujhse Parda Karo Main Duniya Sa Chala Jaaon Kabhi Na Laut Ke Aaon Karogi Kya Akele Tum Bataao Dilruba Main Rab Se Cheen Laaongi Tujhe Apna Banaungi Chale Gi Saas Jab Tak Yeh Na Hoge Hum Juda Na Apni Yeh Kasam Tote Jo Rab Roothe To Rab Roothe Main Agar Saamne Aa Bhi Jaaya Karoon Laazmi Hai Ki Tum Mujhse Parda Karo Apni Shaadi Ke Din Ab Nahin Door Hai Main Bhi Tadpa Karoon Tum Bhi Tadpa Karon Bada Mushkil Hai Yeh Mera Dil Hai Tum Hi Kaho Kaise Mein Chup Rahoon Main Agar Saamne Aa Bhi Jaaya Karo Laazmi Hai Ki Tum Mujhse Parda Karo #Raaz #BipashaBasu #DinoMorea #MainAgarSaamne #AlkaYagnik #Abhijeet #MaliniSharma #AshutoshRana #NadeemShravan #BestOfAlkaYagnik #BestOfAbhijeet #BollywoodSongs #LatestSongs #HindiSongs #RomanticSongs #LoveSongs

LAJMI FUNDIT! Vrasje e dyfishtë në Dukagjin, mbeten të vrarë babë e bir

4326
9
6
00:03:39
29.06.2023

#now #ThimiSamarxhiu #euronewsalbania#lajmifundit Euronews Global Weekend me Thimi Samarxhiu do të paraqesë lajmet më të rëndësishme nga Shqipëria, Kosova dhe Maqedonia e Veriut. Aktualiteti politik dhe debatet e nxehta qe ofrohen jane pjesa thelbesore e dites. Krimi ne vend dhe ekonomia gjithashtu kane nje hapsire te dedikuar si nje nga shtyllat kryesore te ketij orari, pa lene pas sportin dhe showbizz qe i japin ngjyra dites dhe programit. Ndiqni faqen tonë zyrtare të internetit 🤍 për t’u informuar mbi lajmet kryesore nga vendi, rajoni dhe bota. Abonohuni në kanalin tonë në YouTube: 🤍 Na ndiqni në Instagram: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍

Edicioni Informativ, 30 Nëntor 2023, Ora 15:00 - Top Channel Albania - News - Lajme

41882
91
6
00:31:45
30.11.2023

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #EdicioniInformativ#News#TopChannel

Banda Butuesi - Lajmi keq ( Official Video )

505056
2553
167
00:04:17
09.09.2013

lyrics by : banda butuesi (doppio o , j.k.n , çartani and albboy ) beat by : Baca EB mix & master : Red & Black Production (Baca EB) video by : ID vision

Laazmi Dil Da Kho Jaana (Full Audio Song) | Amrinder Gill | Punjabi Song Collection | Speed Records

5148765
57804
1044
00:02:47
15.09.2016

Song - Laazmi Dil Da Kho Jaana ( Full Audio Song ) Artist - Amrinder Gill Lyrics - Kumaar Music - Jatinder Shah Music on - Speed Records _ Enjoy and stay connected with us!! Join Us on Snapchat- Speedrecords Click to Subscribe - 🤍 Facebook - 🤍 Twitter - 🤍 Instagram - 🤍

Kaso ft Chirine Lajmi - Ena w Enti

3044751
13886
173
00:01:42
11.04.2022

LAJMI I FUNDIT/ Zjarr tek azili i të moshuarve në Fier, raportohet për të lënduar (29.11.2023)

1164
7
0
00:04:57
29.11.2023

LAJMI I FUNDIT/ Zjarr tek azili i të moshuarve në Fier, raportohet për të lënduar Për më shumë informacione vizitoni: 🤍 Subscribe "Syri Tv" në YouTube Like Syri Tv në Facebook: 🤍 Like Syri.net në Facebook: 🤍 Follow syri.tv në Instagram: 🤍 #SyriTv #LajmiFundit #Fjer #Zjarr

LAJMI I FUNDIT/ Djali i Vuçiç me parulla provokuese në Graçanicë: Dorëzimi nuk është opsion

2104
5
2
00:05:54
28.06.2023

LAJMI I FUNDIT/ Djali i Vuçiç me parulla provokuese në Graçanicë: Dorëzimi nuk është opsion. Lidhje nga Syri.net Kosova me gazetarin, Shkëlqim Ajdini (28.06.2023) Syri Televizion sjell nëpermjet reporterëve nga i gjithë vendi, ngjarjet dhe informacionet e fundit. Lidhjet direkte nga evente të rëndesishme politike ose jo, janë të përditshme. Lajmet përcillen për publikun çdo ditë edhe përmes reportazheve, kronikave dhe speciale për çështje sociale, ekonomike, politike dhe kulturore. Për më shumë informacione vizitoni: 🤍 Subscribe "Syri Tv" në YouTube Like Syri Tv në Facebook: 🤍 Like Syri.net në Facebook: 🤍 Follow syri.tv në Instagram: 🤍 #SyriTv #LajmeSyri #AleksanderVucic #Gracanice

Linda Rama rrëfehet në "Jamais Vu" - RTV Ora News- Lajmi i fundit-

6916
6
0
00:02:20
18.07.2014

Linda Rama, bashkëshortja e kryeministrit Edi Rama vjen në një intervistë ndryshe përmes fotografisë me gazetarin Mustafa Nano në emisionin "Jamais Vu" në Rtv Ora News. Një rrëfim për herë të parë mbi shtatzëninë e saj, jetën me kryeministrin, por dhe të vërtetën e saj mbi darkën e ditëlindjes së Tedi Papavramit. Kanë preferuar të mos e dinë gjininë e fëmijës të cilin çifti kryeministror e ka dëshiruar gjithmonë . "Kemi qënë jashtëzakonisht të lumtur në momentin që e morëm vesh që kishte ndodhur,- tregon zonja Rama duke kujtuar dhe reagimin e Edit- si ajo e një basketbollisti kur bën tre pikëshin në koshin e basketbollit". Për më shumë klikoni në 🤍

شيرين اللجمي - ضحكاتي - ( Chirine Lajmi - Dha7keti ( Official Lyrics Video

1802796
18614
400
00:03:43
24.07.2019

Composition et arrangement :Aziz Hadeji Paroles:asma zramdini Mixage et Mastering : monem D. M. C Like On Facebook : 🤍 Follow On Snapchat : chirinelajmii Follow On Instagram :chirine lajmi Subsribe On Youtube : 🤍 الكلمات : يا ضحكت مشموم الفل 🌼 يا زهري سكر وعسل🍯 يا تبسيمت ڨلبي الدافي☺️ يا أغلى من الناس الكل🤩 يا تنهيدة وسط سكات🙊 يا حكاية فيها حكاية💫 صرت في ڨلبي سلطان👑 يا ڨمرة وسط النجمات🌕🌠 نحبك♥️ ونعاود ونزيد🙈♥️ نحبك حتى وانتي بعيد😞 ڨلبي يهواك ويريد وما يتبدلشي💞 ا لا لا لالي ويا لالالي مهبولة👻 وزاد على حالي 👶🏼 بغرامو ساكنلي في بالي😎 وما يتبدلشي😚 نحبك♥️ ونعاود ونزيد💬 نحبك حتى وانتي بعيد 😒 ربي رازقني برويجل يهوى ضحكاتي 😍 يا لا لا لالي ويا لالالي مهبولة👻 وزاد على حالي 👶🏼 بغرامو ساكنلي في بالي😎 وما يتبدلشي😚 حقك🤗 بغرامي تتسلى 🙄 غمزة منك قلبي يذوب 😍 ڨلبي عاشڨ✔️ سله سله🐾 ذاب في عشقك يا المحبوب 💏 إعصار 🌪️صاير في ڨليبي ❤️💢 حبك عاملي زلزال ⚡⚡ ارحمني بالله ياحبيبي🙏💋 وغنيلي نحبك موال🎶🎤🙈

LAJMI I FUNDIT/ Tentativa për vrasje në Vlorë, zbardhet ngjarja dhe identifikohen autorët

1867
3
0
00:01:30
27.06.2023

LAJMI I FUNDIT/ Tentativa për vrasje në Vlorë, zbardhet ngjarja dhe identifikohen autorët Syri Televizion sjell nëpermjet reporterëve nga i gjithë vendi, ngjarjet dhe informacionet e fundit. Lidhjet direkte nga evente të rëndesishme politike ose jo, janë të përditshme. Lajmet përcillen për publikun çdo ditë edhe përmes reportazheve, kronikave dhe speciale për çështje sociale, ekonomike, politike dhe kulturore. Për më shumë informacione vizitoni: 🤍 Subscribe "Syri Tv" në YouTube Like Syri Tv në Facebook: 🤍 Like Syri.net në Facebook: 🤍 Follow syri.tv në Instagram: 🤍 #SyriTv #LajmeSyri #Vlore

Lajmi - Proud To Be Haryanvi | Jeeta Jogi | New Haryanvi Song Haryanvi 2023 | R Digital

8433
447
58
00:03:12
19.07.2023

Jeeta Jogi Presents New Song "Lajmi" By Jeeta Jogi Music is given by Yeah Ishwar and lyrics are penned by Jeeta Jogi Make Sure You Will Like It And Spread it As Much As You Can. 🔱 Like | Comment | Share 🔱 💫Click to create Instagram Reels : Trending Now 🤍 🎶Also Available On: 🎧 Spotify : 🤍 🎧 Apple Music : 🤍 🎧 Wynk : 🤍 🎧 Hungama : Search On Aap 🎧 Resso : Search On App 🎧 Gaana : 🤍 🎧 JioSaavn : 🤍 🎧 Amazon Music : 🤍 🎧 Youtube Music : 🤍 Song Credits • Song - Lajmi • Featuring : Sanam Maratha & Gaurav Battan • Singer - Jeeta Jogi • Lyrics - Jeeta Jogi • Composer - Jeeta Jogi • Music : Jrb Records • Mix Masterd : Sunny • Produced - Jeeta Jogi • Online Digital Promotion & Reel Promotion : Rajmuzik Reels 🤍 • Music Label - Jeeta Jogi Digitally Managed and Distributed by : R Digital (Rajmuzik Studio) 🤍 Contact Number : +91-9671477472 Lyrics : Mare khoon yo ubale tera sila hojega Dekh yarr ji ka kehr chehra pila hojega Jile dhang te jinni se tane din 2 dhai Makha manja na tera aade chila hojega Lajmi lath bindya te swagat aade Lajmi sir kholan ki aadat aade Lajmi kahcheriyan me pesi mahri roj Lajmi hnn sari hana chale mahri khoj Lajmi bina baat goli bajni Lajmi desi aade baje ragni Lajmi behm ke kabooter uda dyan Lajmi virodhiyan ne matti me miladyan Lajmi lage h sketch thanya me Lajmi rehyan kare desi bane me Lajmi ladaiyan aade chaldi rahwe Lajmi virodhiyan ki haldi rahwe Yo Hariyana aade koe na gulam pawega Aade sab ke re muh pe ram ram pawega Hnn pyar te to dedyan kare sheesh kat ke Bair me na das bighe dana pawega Hariyana te uthhe h California tak Mahre rutbe mojood malbornia tak Dil desi te videsi tak jitte bethe sare Har khel ke khiladi guchi toriyan tak Lajmi dolle pe re bhola pawega Lajmi na chota mota rola pawega Lajmi gadiyan pe likhe mahre goot Lajmi babe supply karen mot Lajmi kurte pajame ke han fan Lajmi dagebaj bande aade ban Lajmi deshbhakti ka sir pe janon Lajmi insaf tayin khol jawe khoon Lajmi gadiyan me dande pawange Lajmi digiyan me bande pawange Lajmi bhole ke bhagat mile sare Lajmi langot ke ye sachhe lawange Ham dekhlen bhawishya divya dristi hamari Thari mahri howe jit odde apni ni yarri Bahn deniyan te leke paan deniyan tak Mahri sabne support karo aachi kalakari Deferent karen kam deferent mahri soch Unne pad ke bagadyan bane pair ki jo monch Approach karen kise ne bhi aape karen jo bhi Bas itni si upar niche thari mahri soch Lajmi bethak me hooka bajna Lajmi tashan ke me rola machna Lajmi nehr me ye nahte pajange Lajmi jor ye ladate pajange Lajmi masle panchaytan m hal Lajmi aaj bhi h top pawen kal Lajmi proud to be haryanvi Lajmi bharose me ye dedyan jan bhi Hariyana is jile ki ek khas bat h Na kise te pehlo chedya jisne chedya fher vo kasuta udedya Aur bhole bhale bande har batt pe vishwas karlen h Ar mere dost kise ne basan khatar ye khud ka nash karlen h ► Subscribe to Jeeta Jogi 🤍 ► Like us on Facebook 🤍 ► Follow us on Instagram 🤍 Published Year : 2023 Copyright : Jeeta Jogi Enjoy & stay connected with us! © 2023 Jeeta Jogi #lajmi #barrish #jeetajogi #braish #jeeta #jeetajogi #haryanvisong #haryanvi #newharyanvisong #viralsong #youtube #mgrecords #newsong Barish, Jeeta, mandi mandi barish pad ri, jeeta new song, barish jeeta song, jeeta barish song, mandi mandi, k jeet barish song, barish by jeeta jogi, jeeta song, baarish song haryanavi, barish jeet, barish new song 2023, baarish hr song, jita barish, barish ke new haryanvi song, barish haryanvi song, barish jeeta, trending songs, baarish song jeeta, mg records, jeeta jogi barish song, barish haryanvi, baarish song jeeta jogi, jeeta jogi song, Yo haryana aade koe na gulam pawega haryana te uthhe h calfornia tak lajmi jeeta jogi lajmi barish barish jeeta baarish song barish haryanvi song jeeta barish jeeta barish song baarish jeeta baarish song haryanvi barish song mg records barish by jeeta barish jeeta jogi baarish by jeeta jeeta jogi jeeta barish new song new haryanvi song 2023 haryanvi song baarish baarish song jeeta barish song haryanvi barish hr song jeeta song jeeta jogi song barish song jeeta baarish song jeeta jogi haryanvi song 2023 barish jeeta song jeeta baarish baarish jeeta jogi barish jita hr new song 2023 barish ke new haryanvi song barish jeeta jogi song new haryanvi song barish jeet

LAJMI FUNDIT/ Lejoi mbjelljen e kanabisit, arrestohet Zv. Drejtori i Policisë Shkodër (25.06.2023)

7101
36
3
00:07:00
25.06.2023

LAJMI FUNDIT/ Lejoi mbjelljen e kanabisit, arrestohet Zv. Drejtori i Policisë Shkodër Për më shumë informacione vizitoni: 🤍 Subscribe "Syri Tv" në YouTube Like Syri Tv në Facebook: 🤍 Like Syri.net në Facebook: 🤍 Follow syri.tv në Instagram: 🤍 #SyriTv #LajmiFundit #Shkoder

Rama: Lajmi i mirë dhe lajmi i keq për pagat në Shqipëri!

158626
1557
155
00:00:32
04.12.2022

#shorts #DritareTV #aktualitet #albania #shqiperi #edirama #bashkebisedim #qytetaret #tirane #pagat DritareTv, është një web televizion, i dritare.net. Ne jo vetëm informojmë, por dhe mirëinformojme. Nëse kërkon një dritare, ja ku është DritareTv. Abonohu tani dhe ndiz njoftimet për tu informuar ti i pari! Subscribe "Dritare TV" në YouTube: 🤍 Për më shume lajme dhe informacione kliko KËTU: 🤍​ Like faqen Dritare.net në Facebook: 🤍 Follow Dritare TV në Instagram:​ 🤍 Follow Rudina Xhunga në instagram: 🤍 Follow Rudina Xhunga në Twitter: 🤍

LAJMI FUNDIT! Bill Clinton mbërrin në Tiranë!

70698
456
70
00:02:09
03.07.2023

Ndiqni faqen tonë zyrtare të internetit 🤍 për t’u informuar mbi lajmet kryesore nga vendi, rajoni dhe bota. Abonohuni në kanalin tonë në YouTube: 🤍 Na ndiqni në Instagram: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍

شيرين اللجمي كوكتيل طرب من اروع اغاني الراحلة وردة الجزائرية - Chirine Lajmi - (COVER)TARAB WARDA

228615
1381
134
00:13:05
25.03.2023

شيرين اللجمي كوكتيل (طرب) من اروع اغاني الراحلة وردة الجزائرية COVER TARAB WARDA EL JAZAIRIA أداء : شيرين اللجمي توزيع : مروان الزايدي كمنجات: محمد الغربي يوسف بالهاني حمزة اوبا محمد امين الڤاسمي حسام التركي التو : محمد الغربي يوسف بالهاني تشيلوا : حسني النغموشي ناي : خالد قداح جيتار باص: معز كعباشي أكورديون: احمد خالد الكلبوسي قانون: سامي الغربي ايقاعات: دربوكة و دوهوله : ياسين بوشريط دف و تار : منير بوڤشة كورال : رفيق الراجحي فراس بن سليمان هند البجاوي سلوى بن يونس ميكساج و مستورينغ مروان الزايدي هندسة صوت : نصر الدين الحداد اسامه صولي MUA نبيل الخالصي HAIR DRESSED BY FERDOUS_SPO

Pas nje lajmi - Telekomedi [HD]

1174999
2396
77
01:23:34
20.05.2013

Lushnje, i dehur bie në kanal, gjen vdekjen- Ora News- Lajmi i fundit-

30865
31
2
00:00:55
15.01.2015

Subscribe në Ora News këtu 🤍 Një 62- vjeçar është gjetur i mbytur mëngjesin e sotën në Karbunarë të Lushnjes. Viktima Fatmir Gorreja, banor i qytetit të Lushnjes është gjetur i mbytur në një gropë të madhe në afërsi të një sere, e hapur për të vaditur fidanët. Nga të dhënat e policisë dyshohet që 62 vjecari në gjendje të dehur ka rënë brenda në ujëmbledhësin e serës me gjatësi 25 metra dhe gjeresi 10 metra, ku thellësia e ujit ishte mbi 1 metër. Për më shumë klikoni në 🤍

Назад
Что ищут прямо сейчас на
lajmi Qualified Purchaser 沉淵界 紫蕪 陳牧馳 陳星旭 頂雲 青葵 烏玳 清衡 厲王 夜曇 搅团 鹽山 沿海 合格投资者 合格客户 合格购买者 信息披露 Finnish Air Force