Social media marketing

klucz do sukcesu

Wiemy, jak tworzyć i monetyzować społeczności. Nie zbieraramy pustych lajków - tworzymy relacje.

wszystko w 1 miejscu

Market Forces da Ci dostęp do autorskiego narzędzia, które zaskoczy Cię przejrzystością, wygodą i .... możliwościami "recyclingu" różnych treści!

idealne dopasowanie

Monitorujemy, testujemy, optymalizujemy. Nieustannie.

Social media marketing - zajmujemy się budowaniem relacji społecznościowych od 10 lat, a nawet dłużej!

zaufali nam m.in.:

Linie lotnicze KLM

Nasz zespół, zajmujący się projektami związanymi z marketingiem turystycznym, pracuje dla KLM od 4 lat. 
Realizujemy stałe działania w mediach społecznościowych, ze szczególnym uwzględnieniem Facebooka. Przygotowujemy i realizujemy cykliczne akcje promocyjne i związane ze współpracą z influencerami.

więcej informacji?

EMPIK S.A.

Stworzyliśmy strategię budowania społeczności na potrzeby rozwoju ecommerce EMPIK S.A. i konsekwentnie ją realizujemy - w tym roku rozpoczęliśmy projekt empik KIDS - społeczność rodziców na Facebooku.

więcej informacji?

Onet

Zespół Market Forces pomógł wdrożyć nowe pozycjonowanie marki serwisu Onet.pl

Wspierając moderację kanałów społecznościowych Onetu poprzez monitoring gorących tematów i odpowiedzi w imieniu marki, rozpromowaliśmy hashtag #WIEMzONET 

więcej informacji

Air France

Dla linii lotniczych Air France nasz zespół przygotowuje coroczne strategie działań digitalowych, ze szczególnym uwzględnieniem social media (social commerce). Pracujemy też przy globalnym komunikacji na Facebook Page Air France, we współpracy z paryską  centralą i węgierskim hubem holdingu.

więcej informacji?

wszystko na swoim miejscu

Kiedy już rozpoczniemy współpracę, zdziwisz się, jak wygodne może być planowanie, realizowanie i monitorowanie aktywności w mediach społecznościowych i społecznościach.

Chcesz ściągnąć pełne credentials Market Forces?

Wypełnij formularz, a niezwłocznie otrzymasz na maila więcej informacji!

chcę więcej

7 + 6 =

Co mówią o nas Klienci?

Mój zespół w Market Forces zawsze przekazuje swoje rekomendacje i rady w wyjątkowy sposób. Doceniam ich zaangażowanie i to, że mogę się jeszcze czegoś od kogoś nauczyć. klient, branża finansowa

Praca z Market Forces to czysta przyjemnośc. Mój zespół ma kompetencje, które sprawiają, że praca jest na najwyższym poziomie. Poza tym, cenię nasze przyjacielskie relacje. klient, branża beauty

Z przyjemnością rekomenduję współpracę z Market Forces - grupą zaufanych, rzetelnych osób, które efektywnie pracują na moje wyniki biznesowe. klient, branża turystyczna

Moi Przyjeciele z Market Forces to najlepsi eksperci od social media jakich kiedykolwiek poznałem. Doświadczeni, chętnie dzielący się wiedzą, "ogarniający"! klient, branża taktyczna

MARKET FORCES TO PEŁNA OBSŁUGA KOMUNIKACYJNA TWOJEJ MARKI

Kompetencje Market Forces

STRONY WWW
Projektujemy, programujemy i publikujemy zarówno skomplikowane strony www, jak i tzw. landing pages. Wspieramye-commerce, działania contentowe i zaangażowanie konsumentów. Od landing page'y przez kanały social media do sklepów online.
APLIKACJE
Market Forces projektuje, programuje i wdraża dedykowane aplikacje oraz widżety na strony www lub do wybranych marketplace'ów. Nasi programiści dostosuwują także już istniejące rozwiązania do Twoich potrzeb.
REKLAMA W GOOGLE
Audytujemy  i tworzymy schematy oraz strategie kampanii reklamowych w wyszukiwarkach. Tworzymy reklamy AdWords zarówno tekstowe, jak i graficzne. Korzystamy z narzędzi dostępnych dla Partnerów Google.
SEO, CONTENT MARKETING
Od optymalizacji strony technicznej, przez strategie contentowe po link baiting. Wykorzystując narzędzia content marketingu dbamy o widoczność Twoich stron w wyszukiwarce i zasięg Twojej oferty w wybranej grupie docelowej.
EMPLOYER BRANDING
Chcesz skutecznie budować wizerunek dobrego Pracodawcy?  A może potrzebujesz wsparcia w marketingu rekrutacyjnym? Zostaw wiadomość, opowiemy o możliwościach.
POZYSKANIE LEADÓW KONTAKTOWYCH
Wspieramy sprzedaż bezpośrednią, jak również budowanie baz kontaktowych poprzez kampanię nastawione na pozyskiwanie kontaktów. Zajmujemy się planowaniem, kreacją i realizacją. Zaudytujemy Twój proces sprzedażowy lub rekrutacyjny, podpowiemy jak zautomatyzować sprzedaż online.
KAMPANIE 360°
Market Forces projektuje i wdraża pełne kampanie marketingowe 360°. Chcesz wiedzieć więcej? Zostaw nam wiadomość, a opowiemy o procesie i naszych kompetencjach.
USŁUGI KREATYWNE
Od koncepcji i tzw. big idea dla komunikacji marki po tworzenie kreacji internetowych, filmów, broszur, katalogów, roll-upów i ścianek prezentacyjnych. Market Forces to pełna obsługa kreatywna i wizualna dla Twojej marki.

Śmiało!

Napisz do nas, a jeden z naszych przedstawicieli odpowie tak szybko, jak tylko będzie to możliwe! Maksymalnie w 24godziny! (tak, w weekendy też!)