Market Forces

wiedza i aktualności marketingowe

Gdzie są moje zasięgi, Facebooku?!?

Niedawne badanie firmy NapoleonCat dotyczące zasięgów zarówno dużych, jak i średnich i małych fanpage’y na Facebooku, wykazała jasno – zasięgi spadają w ogromnym stopniu nie tylko w płatnych wynikach ale również w wynikach organicznych! W przypadku dużych fanpage’y jest to nawet 33 procent w ciągu kwartału! Przedstawiamy zaskakujące wnioski jakie nasuwają się po analizie badania.

czytaj dalej

Reklamy kontaktowe: najlepsze praktyki

Nie ma lepszego pomysłu na zdobywanie kontaktów na Facebooku i Instagramie niż reklama kontaktowa czyli leads ads. Z pierwszego spojrzenia jest zupełnie nie do odróżnienia od zwykłej facebookowej czy instagramowej reklamy. Czym się wyróżnia? W poniższym tekście opisujemy najlepsze sposoby ich wykorzystania .

czytaj dalej

Black Friday inaczej

Brazylijska marka odzieżowa Basico, z okazji Czarnego Piątku zaprezentowała na swojej stronie wyjątkową w swojej formie obniżkę cen. Dała swoim klientom wybór – za niektóre produkty mogą zapłacić kwotę po „czarnej” obniżce lub… uiścić pełną cenę. Dlaczego? Odpowiadamy!

czytaj dalej

Śmiało!

Napisz do nas, a jeden z naszych przedstawicieli odpowie tak szybko, jak tylko będzie to możliwe! Maksymalnie w 24godziny! (tak, w weekendy też!)

lub

wybierz inny sposób kontaktu

Kompetencje Market Forces

STRONY WWW

Projektujemy, programujemy i publikujemy zarówno skomplikowane strony www, jak i tzw. landing pages. Wspieramye-commerce, działania contentowe i zaangażowanie konsumentów. Od landing page'y przez kanały social media do sklepów online.

APLIKACJE

Market Forces projektuje, programuje i wdraża dedykowane aplikacje oraz widżety na strony www lub do wybranych marketplace'ów. Nasi programiści dostosuwują także już istniejące rozwiązania do Twoich potrzeb.

REKLAMA W GOOGLE

Audytujemy  i tworzymy schematy oraz strategie kampanii reklamowych w wyszukiwarkach. Tworzymy reklamy AdWords zarówno tekstowe, jak i graficzne. Korzystamy z narzędzi dostępnych dla Partnerów Google.

SEO, CONTENT MARKETING

Od optymalizacji strony technicznej, przez strategie contentowe po link baiting. Wykorzystując narzędzia content marketingu dbamy o widoczność Twoich stron w wyszukiwarce i zasięg Twojej oferty w wybranej grupie docelowej.

EMPLOYER BRANDING

Chcesz skutecznie budować wizerunek dobrego Pracodawcy?  A może potrzebujesz wsparcia w marketingu rekrutacyjnym? Zostaw wiadomość, opowiemy o możliwościach.

POZYSKANIE LEADÓW KONTAKTOWYCH

Wspieramy sprzedaż bezpośrednią, jak również budowanie baz kontaktowych poprzez kampanię nastawione na pozyskiwanie kontaktów. Zajmujemy się planowaniem, kreacją i realizacją. Zaudytujemy Twój proces sprzedażowy lub rekrutacyjny, podpowiemy jak zautomatyzować sprzedaż online.

KAMPANIE 360°

Market Forces projektuje i wdraża pełne kampanie marketingowe 360°. Chcesz wiedzieć więcej? Zostaw nam wiadomość, a opowiemy o procesie i naszych kompetencjach.

USŁUGI KREATYWNE

Od koncepcji i tzw. big idea dla komunikacji marki po tworzenie kreacji internetowych, filmów, broszur, katalogów, roll-upów i ścianek prezentacyjnych. Market Forces to pełna obsługa kreatywna i wizualna dla Twojej marki.