pomagamy naszym klientom sprzedawać

budujemy biznes, doradzamy, komunikujemy, liczymy ROI
go BIG!

dbamy o sukces zawodowy... naszych Klientów

uważamy, że jest on tak samo istotny, jak inne efekty naszej współpracy
go BIG!

dowozimy KPI na czas!

lub przed ustalonym terminem!
go BIG!

Market Forces

agencja digital marketing 360, marketing zintegrowany

go BIG!
analityka i audyt

Używając odpowiednich narzędzi i systemów analitycznych, Market Forces oferuje skuteczne narzędzie wspierające naszych klientów w zwiększaniu efektywności ich działań.

strategia

Zespół strategiczny Market Forces przygotowuje strategie produktowe, strategie marki oraz mikro-strategie, tj. strategia komunikacji w social media bądź strategia obsługi klienta w kanałach digital.

kampanie

Market Forces to doskonałość synergii siły storytellingu z kreatywnym wykorzystaniem nowych technologii. Tworzymy, dystrybujmy, mierzymy i optymalizujemy wszelkie działania - od krótkotrwałych po długoterminowe kampanie.

platformy

Market Forces projektuje, programuje i udostępnia platformy własne oraz tzw. earned dla swoich Klientów. Tym samym, wspieramy e-commerce, działania contentowe i zaangażowanie konsumentów. Od landing page'y przez kanały social media do sklepów online.

digital marketing 360, marketing zintegrowany

najpopularniejsze usługi Market Forces

social customer care

content marketing

UX & web design

ePR & social listening

wybrani Klienci

Co mówią o nas Klienci?

Mój zespół w Market Forces zawsze przekazuje swoje rekomendacje i rady w wyjątkowy sposób. Doceniam ich zaangażowanie i to, że mogę się jeszcze czegoś od kogoś nauczyć.

klient, branża finansowa

Praca z Market Forces to czysta przyjemnośc. Mój zespół ma kompetencje, które sprawiają, że praca jest na najwyższym poziomie. Poza tym, cenię nasze przyjacielskie relacje.

klient, branża beauty

Z przyjemnością rekomenduję współpracę z Market Forces - grupą zaufanych, rzetelnych osób, które efektywnie pracują na moje wyniki biznesowe.

klient, branża turystyczna

Moi Przyjeciele z Market Forces to najlepsi eksperci od social media jakich kiedykolwiek poznałem. Doświadczeni, chętnie dzielący się wiedzą, "ogarniający"!

klient, branża taktyczna

MARKET FORCES TO PEŁNA OBSŁUGA KOMUNIKACYJNA TWOJEJ MARKI

Kompetencje Market Forces

STRONY WWW

Projektujemy, programujemy i publikujemy zarówno skomplikowane strony www, jak i tzw. landing pages. Wspieramye-commerce, działania contentowe i zaangażowanie konsumentów. Od landing page'y przez kanały social media do sklepów online.

APLIKACJE

Market Forces projektuje, programuje i wdraża dedykowane aplikacje oraz widżety na strony www lub do wybranych marketplace'ów. Nasi programiści dostosuwują także już istniejące rozwiązania do Twoich potrzeb.

REKLAMA W GOOGLE

Audytujemy  i tworzymy schematy oraz strategie kampanii reklamowych w wyszukiwarkach. Tworzymy reklamy AdWords zarówno tekstowe, jak i graficzne. Korzystamy z narzędzi dostępnych dla Partnerów Google.

SEO, CONTENT MARKETING

Od optymalizacji strony technicznej, przez strategie contentowe po link baiting. Wykorzystując narzędzia content marketingu dbamy o widoczność Twoich stron w wyszukiwarce i zasięg Twojej oferty w wybranej grupie docelowej.

EMPLOYER BRANDING

Chcesz skutecznie budować wizerunek dobrego Pracodawcy?  A może potrzebujesz wsparcia w marketingu rekrutacyjnym? Zostaw wiadomość, opowiemy o możliwościach.

POZYSKANIE LEADÓW KONTAKTOWYCH

Wspieramy sprzedaż bezpośrednią, jak również budowanie baz kontaktowych poprzez kampanię nastawione na pozyskiwanie kontaktów. Zajmujemy się planowaniem, kreacją i realizacją. Zaudytujemy Twój proces sprzedażowy lub rekrutacyjny, podpowiemy jak zautomatyzować sprzedaż online.

KAMPANIE 360°

Market Forces projektuje i wdraża pełne kampanie marketingowe 360°. Chcesz wiedzieć więcej? Zostaw nam wiadomość, a opowiemy o procesie i naszych kompetencjach.

USŁUGI KREATYWNE

Od koncepcji i tzw. big idea dla komunikacji marki po tworzenie kreacji internetowych, filmów, broszur, katalogów, roll-upów i ścianek prezentacyjnych. Market Forces to pełna obsługa kreatywna i wizualna dla Twojej marki.

wiedza i aktualności

Black Friday inaczej

Brazylijska marka odzieżowa Basico, z okazji Czarnego Piątku zaprezentowała na swojej stronie wyjątkową w swojej formie obniżkę cen. Dała swoim klientom wybór – za niektóre produkty mogą zapłacić kwotę po „czarnej” obniżce lub… uiścić pełną cenę. Dlaczego? Odpowiadamy!

zobacz więcej
BEZPIECZENSTWO WWW WORDPRESS

Jak zabezpieczyć stronę zbudowaną na WordPressie? Przewodnik.

Bezpieczeństwo strony to na tyle dobry dostęp do niej, aby był dla Ciebie wygodny, ale już nie taki wygodny dla hackerów. Pomijając kwestie finansowe i wizerunkowe w przypadku zaatakowania strony, braki w zabezpieczeniu skutkują także obniżeniem Twojej pozycji w Google lub nawet nałożeniem na nią innych restrykcji. Podpowiadamy, jak się przed tym bronić.

zobacz więcej

Customer Journey

Customer journey - korzyści z mapowania doświadczeń klienta. Jak zacząć budowę customer journey map? Na co zwrócić uwagę?

zobacz więcej

Banki – wyzwania w komunikacji

Słabe marki banków sprawiają, że klienci kierują się ceną. Przeczytaj podsumowanie najnowszego raportu n.t. wyzwań komunikacyjnych banków.

zobacz więcej

Sprawdź swoją stronę www: audyt SEO

Czy Twoja strona www jest poprawnie zoptymalizowana pod kątem pozycjonowania i sprzedaży? Sprawdź to!

zobacz więcej
5 pomysłów, jak wprowadzić Twoją markę na Snapchat

5 pomysłów, jak wprowadzić Twoją markę na Snapchat

articles&news5 pomysłów Oto kilka sposobów i pomysłów na start komunikacji Twojej marki z rosnącą grupą Snapchattowiczów:Co uwielbiają Millenialsi? Celebrytów. O czym marzą? O byciu jednym z nich. MTV zaprosiła więc swoją grupę docelową do konkursu, w którym do...
zobacz więcej

Czy reklama sprzedaje?

articles&news Dlaczego moja reklama nie sprzedaje? "Dlaczego moja reklama nie sprzedaje?" - to pytanie nie raz spędziło sen z powiek zarówno Klientom, jak i agencjom reklamowym. Według zeszłorocznych badań Econsultancy, tylko 22% firm jest zadowolonych z poziomu...
zobacz więcej

KLM wannagives

articles&newsDlaczego KLM wannagives? Pomysł na dosprzedażŚwietny pomysł na dosprzedaż. Razem z KLM zachęcaliśmy do... zaskoczenia bliskiej osoby podczas lotu! Szczegóły: https://klmf.ly/2gtVR4E Napisz do nas , a jeden z naszych przedstawicieli...
zobacz więcej
audyt www content marketing market forces

Analiza SEO content marketingu na www w 3 krokach

articles&newsAnaliza SEO content marketinguPodstawy digital marketinguZamiast kombinować z zapleczem linków i martwić się o odpowiednie użycie maksymalnej liczby słów kluczowych w różnych odmianach, często na siłę, posłuchaj się Google.To nie przyszłość - to...
zobacz więcej

Jak działa social crm?

Jak działa social crm? Wprowadzenie do narzędziaSocial CRM - narzędzie, o którym wspomnieliśmy pisząc o modelu omnichannel, w dużym uproszczeniu służy do monitorowania i analizowania, a także inicjowania i podtrzymywania relacji z aktualnymi i potencjalnymi klientami...
zobacz więcej

inspirują nas:

Abraham Lincoln

Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie

Robert Greene

Kreatywność to połączenie dyscypliny i dziecięcej fantazji

Alexander Isley

Dobry projekt wywołuje u odbiorcy chęć zobaczenia więcej

Andy Warhol

Wszystko kryje w sobie piękno, tylko nie każdy je widzi

Śmiało!

Napisz do nas, a jeden z naszych przedstawicieli odpowie tak szybko, jak tylko będzie to możliwe! Maksymalnie w 24godziny! (tak, w weekendy też!)

lub

wybierz inny sposób kontaktu