pomagamy naszym klientom sprzedawać

budujemy biznes, doradzamy, komunikujemy, liczymy ROI
go BIG!

dbamy o sukces zawodowy... naszych Klientów

uważamy, że jest on tak samo istotny, jak inne efekty naszej współpracy
go BIG!

dowozimy KPI na czas!

lub przed ustalonym terminem!
go BIG!

Market Forces

agencja digital marketing 360, marketing zintegrowany

go BIG!
analityka i audyt

Używając odpowiednich narzędzi i systemów analitycznych, Market Forces oferuje skuteczne narzędzie wspierające naszych klientów w zwiększaniu efektywności ich działań.

strategia

Zespół strategiczny Market Forces przygotowuje strategie produktowe, strategie marki oraz mikro-strategie, tj. strategia komunikacji w social media bądź strategia obsługi klienta w kanałach digital.

kampanie

Market Forces to doskonałość synergii siły storytellingu z kreatywnym wykorzystaniem nowych technologii. Tworzymy, dystrybujmy, mierzymy i optymalizujemy wszelkie działania - od krótkotrwałych po długoterminowe kampanie.

platformy

Market Forces projektuje, programuje i udostępnia platformy własne oraz tzw. earned dla swoich Klientów. Tym samym, wspieramy e-commerce, działania contentowe i zaangażowanie konsumentów. Od landing page'y przez kanały social media do sklepów online.

digital marketing 360, marketing zintegrowany

najpopularniejsze usługi Market Forces

social customer care

content marketing

UX & web design

ePR & social listening

wybrani Klienci

Co mówią o nas Klienci?

Mój zespół w Market Forces zawsze przekazuje swoje rekomendacje i rady w wyjątkowy sposób. Doceniam ich zaangażowanie i to, że mogę się jeszcze czegoś od kogoś nauczyć.

klient, branża finansowa

Praca z Market Forces to czysta przyjemnośc. Mój zespół ma kompetencje, które sprawiają, że praca jest na najwyższym poziomie. Poza tym, cenię nasze przyjacielskie relacje.

klient, branża beauty

Z przyjemnością rekomenduję współpracę z Market Forces - grupą zaufanych, rzetelnych osób, które efektywnie pracują na moje wyniki biznesowe.

klient, branża turystyczna

Moi Przyjeciele z Market Forces to najlepsi eksperci od social media jakich kiedykolwiek poznałem. Doświadczeni, chętnie dzielący się wiedzą, "ogarniający"!

klient, branża taktyczna

MARKET FORCES TO PEŁNA OBSŁUGA KOMUNIKACYJNA TWOJEJ MARKI

Kompetencje Market Forces

STRONY WWW

Projektujemy, programujemy i publikujemy zarówno skomplikowane strony www, jak i tzw. landing pages. Wspieramye-commerce, działania contentowe i zaangażowanie konsumentów. Od landing page'y przez kanały social media do sklepów online.

APLIKACJE

Market Forces projektuje, programuje i wdraża dedykowane aplikacje oraz widżety na strony www lub do wybranych marketplace'ów. Nasi programiści dostosuwują także już istniejące rozwiązania do Twoich potrzeb.

REKLAMA W GOOGLE

Audytujemy  i tworzymy schematy oraz strategie kampanii reklamowych w wyszukiwarkach. Tworzymy reklamy AdWords zarówno tekstowe, jak i graficzne. Korzystamy z narzędzi dostępnych dla Partnerów Google.

SEO, CONTENT MARKETING

Od optymalizacji strony technicznej, przez strategie contentowe po link baiting. Wykorzystując narzędzia content marketingu dbamy o widoczność Twoich stron w wyszukiwarce i zasięg Twojej oferty w wybranej grupie docelowej.

EMPLOYER BRANDING

Chcesz skutecznie budować wizerunek dobrego Pracodawcy?  A może potrzebujesz wsparcia w marketingu rekrutacyjnym? Zostaw wiadomość, opowiemy o możliwościach.

POZYSKANIE LEADÓW KONTAKTOWYCH

Wspieramy sprzedaż bezpośrednią, jak również budowanie baz kontaktowych poprzez kampanię nastawione na pozyskiwanie kontaktów. Zajmujemy się planowaniem, kreacją i realizacją. Zaudytujemy Twój proces sprzedażowy lub rekrutacyjny, podpowiemy jak zautomatyzować sprzedaż online.

KAMPANIE 360°

Market Forces projektuje i wdraża pełne kampanie marketingowe 360°. Chcesz wiedzieć więcej? Zostaw nam wiadomość, a opowiemy o procesie i naszych kompetencjach.

USŁUGI KREATYWNE

Od koncepcji i tzw. big idea dla komunikacji marki po tworzenie kreacji internetowych, filmów, broszur, katalogów, roll-upów i ścianek prezentacyjnych. Market Forces to pełna obsługa kreatywna i wizualna dla Twojej marki.

wiedza i aktualności

gdzie sa moje zasiegi, facebooku grafika

Gdzie są moje zasięgi, Facebooku?!?

Niedawne badanie firmy NapoleonCat dotyczące zasięgów zarówno dużych, jak i średnich i małych fanpage'y na Facebooku, wykazała jasno - zasięgi spadają w ogromnym stopniu nie tylko w płatnych wynikach ale również w wynikach organicznych! W przypadku dużych fanpage'y jest to nawet 33 procent w ciągu kwartału! Przedstawiamy zaskakujące wnioski jakie nasuwają się po analizie badania.

zobacz więcej

Reklamy kontaktowe: najlepsze praktyki

Nie ma lepszego pomysłu na zdobywanie kontaktów na Facebooku i Instagramie niż reklama kontaktowa czyli leads ads. Z pierwszego spojrzenia jest zupełnie nie do odróżnienia od zwykłej facebookowej czy instagramowej reklamy. Czym się wyróżnia? W poniższym tekście opisujemy najlepsze sposoby ich wykorzystania .

zobacz więcej

5 najlepszych sloganów wszechczasów

Dobre hasło reklamowe będzie towarzyszyć marce przez lata. Jeżeli slogan będzie pasował do firmy – stanie się niezrównanym narzędziem wpływających na wizerunek. Pytaliście o przykłady więc przedstawiamy nasze subiektywne zestawienie 5 najlepszych sloganów wszechczasów.

zobacz więcej

O hashtagach słów kilka – jak wykorzystać hastagi? #hashtag

Hashtagi pierwszy raz użyto 10 lat temu na Twiterze i na początku były tylko ciekawostką. Teraz – są wykorzystywane w praktycznie wszystkich sieciach społecznościowych i nie wyobrażamy sobie bez nich dzisiejszych social mediów. Opowiadamy, na co zwrócić uwagę wykorzystując hastagi i czego unikać.

zobacz więcej

Content marketing dla pracodawcy

Content marketing dla pracodawcy Idee i pomysły Content marketing jest ważny nie tylko w kontekście postrzegania Twojej organizacji przez klientów lub konsumentów. Content marketing jest nie mniej istotnym narzędziem employer brandingu i marketingu rekrutacyjnego....
zobacz więcej
Jak stworzyć dobry content? Infografika

Jak stworzyć dobry content do internetu? Poradnik początkującego copywritera

Myślisz, że piszesz świetne teksty ale szef uważa coś innego? A może dopiero chcesz być copywriterem i nie wiesz na co zwracać szczególną uwagę? Przedstawiamy kilka porad, które dla starych wyjadaczy może są oczywiste ale nawet oni czasami o nich zapominają.

zobacz więcej

Black Friday inaczej

Brazylijska marka odzieżowa Basico, z okazji Czarnego Piątku zaprezentowała na swojej stronie wyjątkową w swojej formie obniżkę cen. Dała swoim klientom wybór – za niektóre produkty mogą zapłacić kwotę po „czarnej” obniżce lub… uiścić pełną cenę. Dlaczego? Odpowiadamy!

zobacz więcej
BEZPIECZENSTWO WWW WORDPRESS

Jak zabezpieczyć stronę zbudowaną na WordPressie? Przewodnik.

Bezpieczeństwo strony to na tyle dobry dostęp do niej, aby był dla Ciebie wygodny, ale już nie taki wygodny dla hackerów. Pomijając kwestie finansowe i wizerunkowe w przypadku zaatakowania strony, braki w zabezpieczeniu skutkują także obniżeniem Twojej pozycji w Google lub nawet nałożeniem na nią innych restrykcji. Podpowiadamy, jak się przed tym bronić.

zobacz więcej

Customer Journey

Customer journey - korzyści z mapowania doświadczeń klienta. Jak zacząć budowę customer journey map? Na co zwrócić uwagę?

zobacz więcej

Banki – wyzwania w komunikacji

Słabe marki banków sprawiają, że klienci kierują się ceną. Przeczytaj podsumowanie najnowszego raportu n.t. wyzwań komunikacyjnych banków.

zobacz więcej

inspirują nas:

Abraham Lincoln

Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie

Robert Greene

Kreatywność to połączenie dyscypliny i dziecięcej fantazji

Alexander Isley

Dobry projekt wywołuje u odbiorcy chęć zobaczenia więcej

Andy Warhol

Wszystko kryje w sobie piękno, tylko nie każdy je widzi

Śmiało!

Napisz do nas, a jeden z naszych przedstawicieli odpowie tak szybko, jak tylko będzie to możliwe! Maksymalnie w 24godziny! (tak, w weekendy też!)

lub

wybierz inny sposób kontaktu